|       |   
İnnofixx Paslanmaz Çelik Dübel
İnnofixx paslanmaz çelik dübeller duvardan mesafeli olarak uygulanabilen patentli tek dübeldir. İnnofixx Çelik Dübellerin her parçası en kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dıştaki boru şeklindeki parça dıştan ölçüldüğünde 12 mm ile 51 mm çapa ve 2 mm’den 6 mm’ye kadar kalınlığa sahiptir. 300 mm’ye kadar olan mesafe arasında köprü olabilir. Standart dübellerimiz, 12-16-20 mm çapında 3 ayrı çeşittir ve bunların yük taşıma kapasiteleri de çapı arttıkça orantısal olarak da artmaktadır. Bütün boyutlardaki dübellerimiz dış cephede kullanıma uygundur. İnnofixx çelik dübellerin en büyük avantajlarından bir tanesi de duvara kolayca monte edilmesidir. Monte işleminden sonra duvarda oluşacak mesafeden dolayı cephenin havalandırmasını kolaylaştırır binada ısı köprülerine neden olmadığından dolayı herhangi bir ısı kaybına da yol açmaz.



Ayrıca montaj kolaylığından dolayı dübellerimizle dış cephede uygulanabilen en ağır metaryeller (cam,taş,mermer,vb.) kolaylıkla uygulanabilir.Bunun yanında dış cephedeki bozukluklar diğer ürünlerde montaj sırasında çok büyük sıkıntılara yol açarken İnnofixx çelik dübellerde bu durumun kolaylıkla üstesinden gelinebilmekte ve binalarda ki bu tarz hatalar kolaylıkla örtülebilmektedir.

                                              


Balkon, yangın merdivenleri ve dış asansörleri var olan binalara sabitleyebilmek ya da yerleştirebilmek için büyük efor harcanması, ilave birçok malzeme kullanılması gereklidir. İnnofixx dübel yüksek taşıma kapasitesi ile kendisini açıkça belli eder. Montajı yapılacak noktaların belirlenmesi ve montajı konusunda çokça kolaylıklar sağlar, zamandan malzemeden ve işgücünden tasarruf edilir. Yani malzemeler arasında kurduğu bu sağlam köprü ve sağladığı faydalarla son sözü innofixx dübel söyler.